Google Görevler

Verimlilik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version 1.0.193513435
  • Dil Türkçe
  • Firma Google
Android cep telefonunuza indireceğiniz Google Görevler mobil uygulaması ile akıllı cep telefonunuzu her zamankinden daha verimli kullanabilirsiniz.

Google Görevler, mobil uygulamasını kullanarak günlük plan ve programlarınızı daha sistemli bir şekilde yürütebilirsiniz. İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman erişme kolaylığıyla planlarınızı yönetin, düzenleyin ve tüm cihazlarınıza senkronize edilen yapılacaklar listesinin avantajını yaşayın. Gmail ve Google Takvim'le entegrasyon sayesinde görevlerinizi daha hızlı tamamlayabilirsiniz. Akıllı cep telefonunuzun verimliliğini Google Görevler mobil uygulaması ile arttırabilirsiniz. 

Yoğun bir hayatınız varsa ve çok daha düzenli bir yaşam istiyorsanız sizde kaliteli olarak tasarlanan Google Görevler verimlilik uygulamasını kullanın. Gün içerisinde yapılacak işlerinizin listesini ve hatırlatmalarını hazırlayın. Gün içerisinde almış olduğunuz bildirimler doğrultusunda işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Yapılacak görevleri, hareket halindeyken istediğiniz cihazdan görüntüleyin, düzenleyin ve yöneterek kendi sisteminizi oluşturun. 

Uygulamayı kullanmak için Android  işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bilgisayarınızdan hazırlamış olduğunuz görevleri mobil cihazınıza senkronize ederek günlük planlarınızı daha kolay gerçekleştirebilirsiniz. Google Görevler ile hayatınız artık sizin kontrolünüzde olacak. 

Google Görevler indir
DİĞER SÜRÜMLER